Antal Eduard (Vidiná 1929 - 2011 Bratislava)
Kompozícia s okrovou, signováno a datováno na zadní straně E. Antal 1986, akryl/sololit, 49,5 x 49,5 cm, lehce poškozená lišta (Šm)
22.09.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 60.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 36.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, sklo, design |
Datum: | 22.09.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu hotel, Štěpánská 40, Praha 1 |
Prohlídka: | 03.09. - 22.09.2018 |